Sayın Valimiz, İlçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Saat: 11.30’da İlçemize gelen Sayın Valimiz, İlçemiz Kaymakamı Nur Sevinç ÖZBEK, Belediye Başkanı Süleyman ULUYOL ve diğer yetkililer tarafından Hükümet Konağı önünde karşılandı.
 
Kaymakamlığımız ziyaret defterini imzalayan Sayın Valimiz, İlçenin genel durumu hakkında bilgi veren Kaymakamımız Sayın Nur Sevinç ÖZBEK, Valimize bir adet tablo takdim etti.
 
Daha sonra Çelebi Belediyesini ziyaret eden Sayın Valimizi, Belediye Başkanı Süleyman ULUYOL  ve diğer yetkililer karşıladı. Belediyenin çalışmaları ve ihtiyaçları hakkında Belediye Başkanı  tarafından bilgi sunuldu.
 
Belediye  ziyaretinin ardından Çelebi İlkokulunu ziyaret eden Sayın Valimiz, sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti, öğrencilere çeşitli kırtasiye hediyeleri verdi.
 
 
İlçe Pazar yerinde de incelemelerde bulunan Sayın Valimiz, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.
 
Sayın Valimiz,, ziyaret ve incelemelerinin ardından Çelebi İlkokulu Toplantı Salonu’nun da muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Geniş katılımlı değerlendirme toplantısına, İlçemiz Kaymakamı Nur Sevinç ÖZBEK, Belediye Başkanı Süleyman ULUYOL, İl ve İlçe müdürleri ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
 
 Değerlendirme toplantısının sona ermesinin ardından Sayın Valimiz, ilçemizde faaliyet gösteren SEMA HES elektrik santralini gezerek yetkililerden bilgiler alarak ilçemizden ayrıldılar.
 
 
 
 
                     Türkiye Cumhuriyeti Çelebi Kaymakamlığı Resmi Web Sitesi.Her hakkı saklıdır.

Çelebi Kaymakamlığı  Çelebi-KIRIKKALE  İletişim:Tel:0318 414 55 00 Faks:0318 414 52 27